KONST / Litografier / Färglitografi 12994175
nr 1299 4175
Jan Stenvinkel
(1933-1989), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 124/125. Motivet: 74x57 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 6 januari 2020
kl 18:01:53
100 kr
450 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
500 kr
Jan Stenvinkel
Läs mer om Jan Stenvinkel